Partneri 2023

Staňte sa partnerom našej konferencie a získajte výhody, ktoré vám pomôžu posunúť vašu spoločnosť na novú úroveň.

STRIEBORNÝ PARTNER

Cieľom spoločnosti EY je prispievať k tomu, aby svet fungoval lepšie. Pomáhame klientom, našim zamestnancom a širšiemu spoločenstvu vytvárať dlhodobé hodnoty a posilňovať dôveru v kapitálové trhy. Tímy odborníkov EY, charakteristické svojou rôznorodosťou a vybavené najmodernejšími technológiami, pôsobia vo viac než 150 krajinách celého sveta – uskutočňujú audity a poskytujú klientom širokú poradenskú podporu, ktorá im umožňuje rásť, transformovať sa a efektívne fungovať. Vďaka úzkej spolupráci oddelení auditu, poradenstva, práva, stratégií a transakcií a daní môžu tímy EY klásť lepšie otázky, aby získali správne odpovede na zložité problémy dnešného sveta. Ďalšie informácie o našej organizácii nájdete na našich webových stránkach ey.com.

STRIEBORNÝ PARTNER

Sme certifikovaným partnerom SAPu a jediný zástupca za SR a ČR v prestížnej medzinárodnej globálnej aliancii United VARs.

Venujeme sa hlavne optimalizácii a implementácii komplexných firemných procesov a informačných systémov SAP. Sledujeme nové technológie a SAP produkty. Realizujeme spoločne lokálne aj medzinárodné projekty od analýzy procesov až po podporu. Realizujeme projekty na platformách SAP S/4HANA on premise a cloud, RISE with SAP, private a public cloud, robíme aj „klasiku“ tzn. poskytujeme služby pravidelnej bázovej, HCM a SAP podpory pre našich existujúcich klientov.

MIBCON SK patrí do skupiny MIBCON, ktorú tvorí aktuálne 6 spoločností so zameraním na rozličné nielen SAP technológie s dôrazom na vysokú expertízu. Na Slovensku pôsobíme 2 sesterské firmy, MIBCON SK s.r.o. a INFORMA a.s., vystupujeme pod spoločným názvom MIBFORMA, v blízkej budúcnosti pripravujeme ich zlúčenie.

STRIEBORNÝ PARTNER

VÚB je na Slovensku druhá najväčšia banka s licenciou na poskytovanie plného rozsahu bankových služieb obyvateľstvu, firemným a inštitucionálnym klientom. Ťažiskom ponuky sú hypotekárne a spotrebné úvery, depozitné a platobné produkty a služby, splátkový predaj, poradenstvo, firemné bankovníctvo a financovanie zahraničnoobchodných aktivít, spotrebiteľské financovanie, lízing či faktoring.

Prostredníctvom dcérskych a pridružených spoločností ponúka služby v oblasti investícií (Eurizon AM Slovakia), či dôchodkového sporenia (VÚB Generali). Banka je tiež sprostredkovateľom širokej ponuky poistných produktov.

Svoje služby poskytuje prostredníctvom širokej siete obchodných miest, ktorá zahŕňa 125 retailových pobočiek, vrátane 8 Magnifica centier a 32 firemných pobočiek určených na obsluhu malých a stredných podnikov a jednu firemnú pobočku v Prahe.

STRIEBORNÝ PARTNER

Vyškolíme váš tím manažérov a obchodníkov tak, aby vám prinášali oveľa lepšie výsledky, s menšou námahou.Vďaka pokročilým biznis tréningom na mieru. Najčastejšie v oblastiach Predaja, Leadership-u a Komunikácie“. Taktiež cez biznis konzultácie, nové obchodné stratégie, praktické workshopy, inšpiratívne prednášky, či pomoc s kľúčovými obchodnými prípadmi.Školíme už 10 rokov, v 10-tich krajinách a preškolili sme cez 15.000 ľudí. Našim klientom sme preukázateľne zvýšili tržby o viac, ako 150 mil. Eur.Dohodnite si s nami bezplatnú konzultáciu a zistite, ako vieme pomôcť zlepšiť výsledky aj vám.

Viac na www.bluemax.sk

BRONZOVÝ PARTNER

Our mission is to help people see data in new ways, discover insights, unlock endless possibilities.Innovation, ease of use, better results—those are just some of the reasons organizations in all industries and of all sizes rely on Oracle to help them succeed. Hear from our customers to learn what makes Oracle the right choice for them, and why we’re the right partner for your business: https://www.oracle.com/customers/

BRONZOVÝ PARTNER

Spracovávame dáta do zrozumiteľnej podoby. Zo štruktúrovaných dát sa biznis rozhodnutia robia jednoducho a budúcnosť sa plánuje jasne. Prostredníctvom Datawarehousing, Business Intelligence, Cloud Adoption Services, Modern data platform a Process Management riešení zvyšujeme úspešným podnikom efektivitu a profit. Počas 20 ročnej histórie sme pomohli lídrom na trhu ako VÚB, ČSOB, Tatry Mountain Resorts, O2 či UNIPHARMA analyzovať zákaznícke správanie, prepojiť dáta z rôznych prevádzok či predikovať budúce operatívne náklady. Na základe skúseností s desiatkami klientov sme vyvinuli modulárne dáta manažment riešenie DaLoP (data logististic platform) pre získavanie dát z rôznych systémov, ich ukladanie, úpravu, spracovanie ako aj testovanie a ich poskytovanie koncovým užívateľom ako dátový produkt.

PARTNER

V Menity rozumieme výzvam a príležitostiam CEOs. Ako medzinárodná Executive Search spoločnosť sa zameriavame na prepojenie talentov a líderských príležitostí v digitálnom, technologickom, finančnom, priemyselnom a maloobchodnom sektore. Viac ako 16 rokov podporujeme CEOs v raste v dynamickom podnikateľskom prostredí. Naše služby – Executive Search, Leadership Advisory, Strategic Talent Acquisition – sú navrhnuté s ohľadom na vaše potreby. Ako váš partner sa zaväzujeme k budovaniu budúcnosti založenej na spolupráci a raste. Objavte viac na www.menity.com.

PARTNER

Futbalový štadión na Tehelnom poli je najmodernejší a technologicky najvyspelejší štadión v strednej Európe. Svojím vybavením a možnosťami ponúka maximálny komfort a zážitok pre všetky kategórie náročnosti návštevníkov. Tento štadión je dlho očakávaným reprezentatívnym stánkom pre športovo-kultúrne podujatia futbalového klubu ŠK Slovan Bratislava, obyvateľov mesta Bratislavy a celého Slovenska, ktorý určite zaujme aj zahraničných návštevníkov.

PARTNER

ASO VENDING je lídrom na trhu v prevádzkovaní nápojových a snackových automatov s 30-ročnými skúsenosťami. Prinášame pohodovú atmosféru kaviarne do každej kancelárie, pracoviska či fabriky. Ponúkame široký výber kvalitnej kávy od svetových značiek a moderné platobné systémy.
Naše riešenia sú šité na mieru, aby vyhovovali vašim konkrétnym potrebám, spolu s komplexnou ponukou zamestnaneckých výhod a profesionálneho poradenstva. Sme tu pre vás s 24-hodinovým servisom cez našu sieť, v ktorej sa nachádza 25 pobočiek po celom Slovensku. Prinášame pohodu do života!

PARTNER

MEDIÁLNY PARTNER

Spojte sa ešte dnes s našim tímom špecialistov, aby ste si zabezpečili partnerstvo na rok 2023.